+38 (044) 499 19 10

+38 (050) 442 93 37

Аміачна вода –  сучасне та ефективне живлення рослин

Нестача  вологи і посушливі кліматичні умови є основною причиною пошуку нових ефективних методів живлення аграрних культур. Особливої уваги заслуговують рідкі азотні добрива, а саме аміачна вода. Використання даного добрива має ряд переваг: дозволяє механізувати та зменшити витрати на процес внесення агрохімікатів, є ергономічним та результативним способом живлення. Якщо взяти до уваги зарубіжний досвід, то США  надає перевагу саме рідким агрохімічним засобам в удобренні сільськогосподарських культур, вважаючи їх найбільш економічно ефективними.

Основні характеристики аміачної води та особливості застосування 

Аміачна вода – універсальне азотне  добриво для всіх культур, рідкої консистенції, що рівномірно поширюється та добре проникає у всі типи ґрунтів. Цікавим фактом є те, що пари аміаку згубно впливають на шкідників, тому поля, на яких використовують аміачну воду, менш вразливі і забезпечують більші обсяги врожаю. Попри це, дане добриво нормалізує та підвищує  вміст білка та сприяє росту та збільшенню зеленої маси рослин. Тому при його використанні варто дотримуватись рекомендованих норм та правил застосування задля максимального результату. 

Очевидно, що аміачну воду, як і всі азотні добрива, вносять на визначену глибину від 10-15 см, в залежності від  вмісту вологи у ґрунті. Важливо не допустити потрапляння аміаку в кореневу систему рослин, щоб уникнути її пошкодження. Щоб аміачна вода  краще засвоювалася, вносити її потрібно у вологий ґрунт. При нестачі вологи потрібно збільшувати глибину внесення, щоб уникнути  випаровування азоту. Найбільшу користь для культур добриво принесе тоді, якщо застосувати його восени під оранку, або навесні під передпосівну культивацію.

Переваги використання аміачної води

Аміачна вода не потребує додаткової підготовки перед внесенням. Вона не вимивається опадами, краще засвоюється та утримується ґрунтом. Даний агрохімікат проявляє кращу ефективність у підвищенні врожайності, ніж тверді аміачні добрива. Дане добриво є економічно вигідним, так як його транспортування та використання повністю механізоване.

Отже, аміачна вода – надійний засіб живлення для сільськогосподарських культур та ґрунтів всіх типів. Проте, щоб отримати позитивний результат, потрібен індивідуальний підхід до технології удобрення, а також впевненість в якості добрива. Компанія «Агромікс» пропонує високоякісну аміачну воду, яка забезпечить підвищення урожайності для вашого господарства. Крім того, наші спеціалісти дадуть кваліфіковану консультацію відповідно до особливостей застосування даного продукту.

21 червня 2017