+38 (044) 499 19 10

+38 (050) 442 93 37

Сторінки новин

Нехай дзвінкий сміх і світлі посмішки близьких наповнять великодні дні справжнім дивом і прекрасним настроєм.

Нехай кожен ваш день буде наповнений радістю та приємними емоціями.

28 лютого 2018

Соя дуже чутлива до нестачі мікро- та макроелементів. Щоб уникнути дефіциту елементів живлення, слід застосовувати мінеральні добрива.

13 лютого 2018

Жодна інша сільськогосподарська культура в Україні настільки позитивно не реагує на підкормки фосфором, як пшениця. Дослідним шляхом встановлено, що даний елемент живлення сприяє кущінню рослин. Це призводить до збільшення кількості колосків, а, отже, і до урожайності.

25 січня 2018

Науковці провели дослідження того, як впливає на якість та кількість врожаю озимої пшениці спільне застосування мінеральних та мікродобрив, внесених у фазі кущення і колосіння рослини.

Миру, злагоди та процвітання зичимо Вам у новому році!

6 жовтня 2017

Сульфат амонію - це комплексна азотно-сірчана речовина, ефективне джерело поживних речовин для сільськогосподарських культур.

 

15 вересня 2017

Від періоду посіву озимих культур залежить їх інтенсивність росту і розвитку, стійкість до несприятливих умов, а також активність накопичення корисних речовин.

28 серпня 2017

Для раціонального та ефективного застосування мінеральних добрив варто здійснити точну діагностику ґрунтового режиму. Це дозволить уникнути зайвих витрат на удобрення, а також нестачі тої чи іншої хімічної речовини. 

4 серпня 2017

Для здорового росту та високої продуктивності кукурудза, окрім основних макроелементів, потребує ряд інших мінеральних речовин- мікроелементів.

Сторінки