Новини > Що таке біодобрива?

Що таке біодобрива?

Біодобрива - це продукти на основі органічних компонентів і мікроорганізмів, які сприяють поліпшенню родючості ґрунту.

Компанія «Агромікс» пропонує купити високоякісні біодобрива зі строго спрямованою дією, що містять у своєму складі функціональні бактерії, засновані на окремих, ретельно відібраних штамів мікроорганізмів.

Принцип дії біодобрив

У процесі росту і розмноження в складних мікробних добривах утворюються численні вторинні метаболіти, які сприяють утворенню ґрунтових агрегатів. Формування зернистої структури призводить до того, що ґрунт стає рихлим і м'яким, і вода, газ і тепло довше зберігаються в ньому. Що сприяє більш швидкому розвитку кореневої системи і забезпечує комфортні умови для вирощування сільськогосподарських культур. Поліпшення фізико-хімічних властивостей ґрунту підвищує активність корисних мікроорганізмів, що стимулюють ріст рослин і підвищують родючість ґрунту. Функціональні мікроорганізми утворюють домінуючі популяції навколо коренів рослин, пригнічують або протидіють зростанню і розмноженню шкідливих патогенних бактерій, зменшують ступінь хвороб сільськогосподарських культур.

Використання біодобрив збільшує вміст ефективного кальцію в ґрунті, а органічні кислоти, що утворюються в результаті розкладання органічних речовин, сприяють його абсорбції, що призводить до опріснення і денітрифікації води в ґрунті. В результаті дії складного мікробного добрива вміст іонів і значення рН засоленого ґрунту зменшується, а показник буферизації збільшується.

Використання біодобрив

Біодобрива містять відносно концентровані мінерали в легкозасвоюваній для рослин формі, завдяки чому ефект від їх використання з’являється швидше, ніж при використанні звичайних добрив. Однак поживні речовини з органічних добрив не переносяться безпосередньо у вирощуванні сільськогосподарські культури. Елементи, що містяться в них, можуть засвоюватися рослинами тільки після мінералізації органічних сполук. Цей процес відбувається завдяки ґрунтовим мікроорганізмам. Отже, ці добрива не придатні для інтервенційного добрива, коли вже видно симптоми нестачі мінералів на рослинах. Біодобрива рекомендується використовувати перед посівом і посадкою сільськогосподарських культур і в якості підгодівлі під час росту рослин.

У ситуаціях гострої нестачі поживних речовин бактеріальні добрива вносяться в ґрунт одночасно з використанням органо-мінеральних добрив, які містять органічні сполуки, які збагачують гумусовий шар ґрунту, і елементи, що дозволяють швидко заповнити дефіцит мінералів у ґрунті. Ризик такого поєднання - надмірне удобрення мінеральними добривами, яке може привести до стерилізації ґрунту і виснаження гумусового шару, такого необхідного для росту рослин.

Переваги біодобрив

Бактеріальні добрива покращують активність мікроорганізмів і підтримують ефект від удобрення ґрунту максимально довго. Вони не тільки закривають потребу рослин у поживних речовинах, але і сприяють поліпшенню стану води в ґрунті, температури і газового середовища для стимулювання росту рослин.

Купити біодобрива «Агромікс» можна, зв'язавшись із фахівцем компанії по телефону +38 (044) 499 19 10 або +380 503 813 321 або через форму зворотного зв'язку на сайті.

Більше новин

Всі новини
 • Основні періоди внесення мінеральних добрив при вирощуванні озимих зернових

  В системі вирощування озимих зернових існує 2 найважливіших періоди, коли підживлення додатковими мінеральними добривами є найбільш важливим.

  11.11 2019
 • Переваги біодобрив

  Розвиток біотехнологій зіграло значну роль у відкритті нових медичних препаратів, косметичних засобів, а також сучасних добрив.

  28.10 2019
 • Складські послуги від компанії Агромікс

  Складські послуги від «Агромікс» – це комплекс заходів зі зберігання та обслуговування вантажів у власному складському комплексі. Ми здійснюємо прийом товару, проведення вантажно-розвантажувальних робіт, обробку продукції (фасування, пакування) та інші супутні послуги.  Про те, як це реалізується розповіла заступник директора з розвитку Загородня Олена.

   

  25.09 2019
 • Тукосуміш - як застосовувати

  Тукосуміші - складні багатокомпонентні добрива, які готуються на замовлення з розрахунком на необхідну врожайність.

  29.07 2019

З думкою
про врожай

Телефони:

+38 044 499 19 10
+38 050 355 39 75

Адреса:

Адреса виробничої бази:
м.Фастів, вул. Великоснітинська, 59
Юридична адреса:
вул. Козацька, 120/4, Київ, 03022
Електронна пошта: [email protected]