Новини > Які існують мікродобрива?

Які існують мікродобрива?

Нормальний ріст рослин можливий, тільки якщо вони отримують достатню кількість поживних речовин з ґрунту, води і повітря.

Але часто природних джерел корисних елементів недостатньо і для забезпечення правильного росту сільськогосподарських культур і підвищення врожайності використовують мікродобрива.

Види мікродобрив

Мікродобрива являють собою хімічні сполуки з високим вмістом мікроелементів. Мікродобрива поділяються на:

• азотні;

• фосфорні;

• калійні;

• магнієві;

• кальцієві;

• мікронутрієнти;

• багатокомпонентні добрива.

Азотні добрива - важливий компонент правильного росту господарських рослин і підвищення врожайності. У сільському господарстві та садівництві органічні і неорганічні речовини цього типу використовуються для вирощування культурних рослин. Азотні добрива поділяються на групи:

• аміачні;

• нітратні;

• аміачно-нітратні;

• амідні.

Деякі з перерахованих вище груп частіше за інших використовуються в якості добрив. Наприклад, нітрат амонію широко поширений через низькі виробничі витрати, тоді як кальцієва селітра застосовується рідко.

Фосфорні добрива, такі як борований суперфосфат, часто використовуються для вирощування сільськогосподарських рослин сімейства Хрестоцвіті та Амарантові, бобових і злакових культур.

Калійні добрива поділяються на хлористий калій і сульфат калію. Вони виробляються з солей калію, взятих із відкладень в місцях колишніх морів і океанів. Сульфатні калійні добрива активно застосовуються при вирощуванні троянд, огірків, помідорів, цибулі, смородини та інших рослин, чутливих до надлишку хлору в ґрунті.

Магнієві добрива рекомендуються до використання при вирощуванні овочів всіх видів і декоративних рослин. З урахуванням того, що магній так чи інакше міститься практично у всіх видах добрив, окремо магнієві добрива використовуються вкрай рідко.

Кальцієві добрива використовуються переважно для зневоднення ґрунту в місцях із підвищеною вологістю. Внаслідок їдкості і важкого впливу на ґрунт застосовуються не частіше, ніж раз на 4 роки. Поділяються на кальцієві, карбонатні і оксидні добрива.

Мікронутрієнти - це добрива, які забезпечують рослини поживними мікроелементами, нестача яких може істотно вплинути на врожайність або сприяти поганому розвитку сільськогосподарських культур. Мікронутрієнти включають бор, марганець, цинк, мідь і молібденові компоненти, а також хелати, у яких мінеральні елементи тісно пов'язані з органічною частиною.

Багатокомпонентні добрива складаються з декількох живильних речовин і комплексу мікроелементів. Їх перевага - менший обсяг робіт по внесенню добрив і, відповідно, більш низькі транспортні витрати. До недоліків можна віднести необхідність правильного визначення окремих компонентів, що може ускладнити адаптацію добрива до потреб конкретного виду рослин. Використання багатокомпонентних добрив вимагає знань про реакції, що відбуваються між окремими елементами для отримання необхідного ефекту.

Кожен вид мікродобрив безпосередньо впливає не тільки на рослини, а й на навколишнє середовище. Їх використання впливає на властивості ґрунту і на склад води, а надто велика кількість добрив сприяє збільшенню мінералізації субстрату і підвищенню вмісту важких металів. Застосування хімічних добрив вимагає особливої ​​обережності, суворого дотримання доз і правил використання.

Компанія «Агромікс» пропонує купити мікродобрива, підібрані з урахуванням виду сільськогосподарських культур, особливостей їх вирощування, типу ґрунту та інших характеристик.

Більше новин

Всі новини
 • Основні періоди внесення мінеральних добрив при вирощуванні озимих зернових

  В системі вирощування озимих зернових існує 2 найважливіших періоди, коли підживлення додатковими мінеральними добривами є найбільш важливим.

  11.11 2019
 • Складські послуги від компанії Агромікс

  Складські послуги від «Агромікс» – це комплекс заходів зі зберігання та обслуговування вантажів у власному складському комплексі. Ми здійснюємо прийом товару, проведення вантажно-розвантажувальних робіт, обробку продукції (фасування, пакування) та інші супутні послуги.  Про те, як це реалізується розповіла заступник директора з розвитку Загородня Олена.

   

  25.09 2019
 • Тукосуміш - як застосовувати

  Тукосуміші - складні багатокомпонентні добрива, які готуються на замовлення з розрахунком на необхідну врожайність.

  29.07 2019
 • Від чого залежить доступність елементів живлення для рослин?

  Підживлення сільськогосподарських рослин мінеральними добривами – це невід’ємна та надзвичайно важлива частина агротехнології. Однак у деяких випадках її результативність буває на такою, як очікується. 

  20.12 2018

З думкою
про врожай

Телефони:

+38 044 499 19 10
+38 050 355 39 75

Адреса:

Адреса виробничої бази:
м.Фастів, вул. Великоснітинська, 59
Юридична адреса:
вул. Козацька, 120/4, Київ, 03022
Електронна пошта: market@agromix.com.ua