Новини > Переваги біодобрив

Переваги біодобрив

Розвиток біотехнологій зіграло значну роль у відкритті нових медичних препаратів, косметичних засобів, а також сучасних добрив.

Так звані біодобрива все частіше використовуються в сільському господарстві. Як показує практика, вони починають витісняти органічні добрива, такі як гній і торф. Це пояснюється наявністю вагомих переваг, які мають біодобрива перед органічними засобами.
Біодобрива - це добрива, до складу яких входять бактерії і мікроорганізми, що сприяють підвищенню родючості грунту.

Біодобрива не містять насіння бур'янів.
Гній, торф і послід мають в своєму складі значну кількість насіння бур'янів. Це пояснюється тим, що они виготовляються з відходів життєдіяльності сільськогосподарських тварин і птиці. Тому в одній тонні гною, наприклад, може перебувати до 10 тисяч насіння бур'янів. При внесенні добрива в грунт, насіння цих рослин здатні проростати і губити майбутній урожай.

Відсутність збудників хвороб.
З організму корів та свиней в гній можуть потрапляти до 100 різних збудників інфекційних захворювань: туберкульоз, сибірська виразка, кишкові інфекції тощо Біодобрива повністю безпечні завдяки технології їх виробництва. При переробці в спеціальній біогазовій установці знищуються всі можливі інфекційні бактерії. Тому використання біодобрив не несе ніякої небезпеки для здоров'я людини.

Активна мікрофлора.
Сприятливе середовище, яке сприяє ефективному зростанню і розвитку рослини називається активною мікрофлорою. Її наявність є показником якості для органічних добрив. У гної кількість активної мікрофлори становить 100-110 колоній/г. Але крім корисного середовища, в гної міститься і патогенна мікрофлора. У біодобривах патогенної мікрофлори немає. А зміст корисного середовища становить 1000-1015 колоній/г.

Швидкодія.
Перед внесенням в грунт, органічні добрива потребують попередньої підготовки. Це триває протягом 6-8 місяців. За цей час втрачається частина корисних речовин. Після внесення, добрива починають діяти лише через пару годин. Завдяки своєму складу, біодобрива не потребують підготовчого періоду і починають діяти відразу після внесення.

Стійкість до вимивання.
Щорічно з грунту вимивається до 80% добрив органічного походження. Це призводить до того, що кожен сезон необхідно заповнювати вимитий шар новими добривами. Такі дії призводять до додаткових витрат. Вимивання біодобрив становить всього 15%, що дозволяє використовувати їх більш економно.

Збереження азоту в ґрунті.
Наявність азоту в ґрунті важливий фактор, що сприяє інтенсивному росту і розвитку рослин. Недолік цього елемента призводить до негативних наслідків. При тривалому зберіганні органічних добрив втрачається близько 50% азоту. У біодобривах такого не відбувається. Біогазова установка, в якій виробляються біодобрива проходить анаеробне зброджування. Завдяки цьому процесу кількість азоту в біодобривах зберігається.

Біодобрива не шкодять грунті і навколишньому середовищу.
Органіка здатна забруднювати грунт і грунтові води залишками хвороботворних мікроорганізмів. В непереробленому вигляді органічні добрива можуть завдати істотної шкоди навколишньому середовищу. У свою чергу, біодобрива є екологічно чистим продуктом.

Більше новин

Всі новини
 • Основні періоди внесення мінеральних добрив при вирощуванні озимих зернових

  В системі вирощування озимих зернових існує 2 найважливіших періоди, коли підживлення додатковими мінеральними добривами є найбільш важливим.

  11.11 2019
 • Складські послуги від компанії Агромікс

  Складські послуги від «Агромікс» – це комплекс заходів зі зберігання та обслуговування вантажів у власному складському комплексі. Ми здійснюємо прийом товару, проведення вантажно-розвантажувальних робіт, обробку продукції (фасування, пакування) та інші супутні послуги.  Про те, як це реалізується розповіла заступник директора з розвитку Загородня Олена.

   

  25.09 2019
 • Тукосуміш - як застосовувати

  Тукосуміші - складні багатокомпонентні добрива, які готуються на замовлення з розрахунком на необхідну врожайність.

  29.07 2019
 • Що таке біодобрива?

  Біодобрива - це продукти на основі органічних компонентів і мікроорганізмів, які сприяють поліпшенню родючості ґрунту.

  25.07 2019

З думкою
про врожай

Телефони:

+38 044 499 19 10
+38 050 355 39 75

Адреса:

Адреса виробничої бази:
м.Фастів, вул. Великоснітинська, 59
Юридична адреса:
вул. Козацька, 120/4, Київ, 03022
Електронна пошта: [email protected]