Новини > Роль мінеральних добрив в житті рослин

Роль мінеральних добрив в житті рослин

Вирощування сільськогосподарських культур сьогодні важко уявити без внесення добрив у грунт. Подібно людям, тваринам та іншим істотам, рослини потребують збалансованого харчування.

Саме тому їх необхідно підгодовувати, постачати мікро- і макроелементами: азотом, фосфором, калієм, кальцієм, магнієм, сіркою, бором, залізом, марганцем, цинком, молібденом, хлором та ін. Кожен з цих елементів по-своєму впливає на зростання сільськогосподарських культур.

Асортимент компанії «АГРОМІКС» представлено широкою лінійкою реалізованої продукції, а саме: мінеральні добрива, тукосуміші, біодобрива, мікродобрива, засоби захисту рослин та інокулянти. Купити добрива завжди можна, звернувшись до менеджера: [email protected], (044) 499 19 10, а також через форму зворотного зв'язку на сайті.

Важливо пам'ятати, що дефіцит поживних речовин призводить до збору малого врожаю, ослаблення рослин, відмирання коріння та погіршення якості плодів. Навіть найродючіші землі з роками виснажуються. Саме тому необхідно вносити добрива, які підвищують родючість грунту, сприяють прискоренню зростання вегетативної маси рослин і підвищенню врожайності!

Більше новин

Всі новини
 • Від чого залежить доступність елементів живлення для рослин?

  Підживлення сільськогосподарських рослин мінеральними добривами – це невід’ємна та надзвичайно важлива частина агротехнології. Однак у деяких випадках її результативність буває на такою, як очікується. 

  20.12 2018
 • Особливості застосування гербіцидів

  Для досягнення високої продуктивності у вирощуванні сільськогосподарських культур необхідно не лише своєчасно підживлювати їх добривами, а й забезпечити надійний захист від бур’янів. В масштабах великих господарств робити це вручну практично неможливо. Тому на допомогу аграріям приходять хімічні засоби захисту – гербіциди.

  20.12 2018
 • ТОП-5 найнеобхідніших мікроелементів для кукурудзи

  Для здорового росту та високої продуктивності кукурудза, окрім основних макроелементів, потребує ряд інших мінеральних речовин. Вони необхідні в невеликій кількості, проте це жодним чином не применшує їх важливості для розвитку культури та формування продуктивності.

  20.12 2018
 • Значення мінеральних речовин для сої

  Макро- та мікроелементи відіграють важливу роль у розвитку сої. Вони входять до складу багатьох ферментів, вітамінів та інших фізіологічно активних сполук. Мінеральні речовини беруть участь у синтезі білків, жирів та вуглеводів. 

  05.12 2018

З думкою
про врожай

Телефони:

+38 (044) 499 19 10
+380 503 813 321

Адреса:

Адреса виробничої бази:
м.Фастів, вул. Великоснітинська, 59
Юридична адреса:
вул. Козацька, 120/4, Київ, 03022