Новини > Роль мінеральних добрив в житті рослин

Роль мінеральних добрив в житті рослин

Вирощування сільськогосподарських культур сьогодні важко уявити без внесення добрив у грунт. Подібно людям, тваринам та іншим істотам, рослини потребують збалансованого харчування.

Саме тому їх необхідно підгодовувати, постачати мікро- і макроелементами: азотом, фосфором, калієм, кальцієм, магнієм, сіркою, бором, залізом, марганцем, цинком, молібденом, хлором та ін. Кожен з цих елементів по-своєму впливає на зростання сільськогосподарських культур.

Асортимент компанії «АГРОМІКС» представлено широкою лінійкою реалізованої продукції, а саме: мінеральні добрива, тукосуміші, біодобрива, мікродобрива, засоби захисту рослин та інокулянти. Купити добрива завжди можна, звернувшись до менеджера: market@agromix.com.ua, (044) 499 19 10, а також через форму зворотного зв'язку на сайті.

Важливо пам'ятати, що дефіцит поживних речовин призводить до збору малого врожаю, ослаблення рослин, відмирання коріння та погіршення якості плодів. Навіть найродючіші землі з роками виснажуються. Саме тому необхідно вносити добрива, які підвищують родючість грунту, сприяють прискоренню зростання вегетативної маси рослин і підвищенню врожайності!

Більше новин

Всі новини
 • Основні періоди внесення мінеральних добрив при вирощуванні озимих зернових

  В системі вирощування озимих зернових існує 2 найважливіших періоди, коли підживлення додатковими мінеральними добривами є найбільш важливим.

  11.11 2019
 • Складські послуги від компанії Агромікс

  Складські послуги від «Агромікс» – це комплекс заходів зі зберігання та обслуговування вантажів у власному складському комплексі. Ми здійснюємо прийом товару, проведення вантажно-розвантажувальних робіт, обробку продукції (фасування, пакування) та інші супутні послуги.  Про те, як це реалізується розповіла заступник директора з розвитку Загородня Олена.

   

  25.09 2019
 • Тукосуміш - як застосовувати

  Тукосуміші - складні багатокомпонентні добрива, які готуються на замовлення з розрахунком на необхідну врожайність.

  29.07 2019
 • Які існують мікродобрива?

  Нормальний ріст рослин можливий, тільки якщо вони отримують достатню кількість поживних речовин з ґрунту, води і повітря.

  19.07 2019

З думкою
про врожай

Телефони:

+38 044 499 19 10
+38 050 355 39 75

Адреса:

Адреса виробничої бази:
м.Фастів, вул. Великоснітинська, 59
Юридична адреса:
вул. Козацька, 120/4, Київ, 03022
Електронна пошта: market@agromix.com.ua