Новини > Стрімкий розвиток ринку мікродобрив триває

Стрімкий розвиток ринку мікродобрив триває

За даними міжнародних експертів щорічне зростання ринку буде дорівнювати 5,5% і до 2017 року він складе 1236,5 тис. тон.

Важливість використання мікродобрив доведена численними вегетаційними і польовими дослідженнями, і їх застосування входить в основну систему удобрення культур.

Попит на мікродобрива збільшився, коли з'явилися видимі проблеми деградації грунту. Оборот елементів у природній екосистемі порушується, грунт виснажується величезним виносом елементів живлення з урожаєм. Дефіцит органіки в грунті призводить до руйнування структурних агрегатів, що тягне за собою збільшення водної та вітрової ерозії.

Крім того слід зазначити, що на сучасному етапі розвитку сільського господарства йде глобальна інтенсифікація. На ринок виходять нові гібриди для інтенсивного землеробства з високою врожайністю. Для забезпечення продуктивності інтенсивних сортів необхідно вносити підвищені норми добрив, також нові сорти більш чутливі до нестачі мікроелементів.

Компанія «АГРОМІКС» пропонує якісні мікродобрива, включаючи азотні, калійні, комплексні та фосфорні. Ознайомитися з продукцією та зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (044) 499-19-10, електронною поштою [email protected] або скориставшись формою зворотного зв'язку.

Розвиток сільського господарства без мікроелементів неможливий!

Більше новин

Всі новини
 • Від чого залежить доступність елементів живлення для рослин?

  Підживлення сільськогосподарських рослин мінеральними добривами – це невід’ємна та надзвичайно важлива частина агротехнології. Однак у деяких випадках її результативність буває на такою, як очікується. 

  20.12 2018
 • Особливості застосування гербіцидів

  Для досягнення високої продуктивності у вирощуванні сільськогосподарських культур необхідно не лише своєчасно підживлювати їх добривами, а й забезпечити надійний захист від бур’янів. В масштабах великих господарств робити це вручну практично неможливо. Тому на допомогу аграріям приходять хімічні засоби захисту – гербіциди.

  20.12 2018
 • ТОП-5 найнеобхідніших мікроелементів для кукурудзи

  Для здорового росту та високої продуктивності кукурудза, окрім основних макроелементів, потребує ряд інших мінеральних речовин. Вони необхідні в невеликій кількості, проте це жодним чином не применшує їх важливості для розвитку культури та формування продуктивності.

  20.12 2018
 • Значення мінеральних речовин для сої

  Макро- та мікроелементи відіграють важливу роль у розвитку сої. Вони входять до складу багатьох ферментів, вітамінів та інших фізіологічно активних сполук. Мінеральні речовини беруть участь у синтезі білків, жирів та вуглеводів. 

  05.12 2018

З думкою
про врожай

Телефони:

+38 (044) 499 19 10
+380 503 813 321

Адреса:

Адреса виробничої бази:
м.Фастів, вул. Великоснітинська, 59
Юридична адреса:
вул. Козацька, 120/4, Київ, 03022