Новини > Стрімкий розвиток ринку мікродобрив триває

Стрімкий розвиток ринку мікродобрив триває

За даними міжнародних експертів щорічне зростання ринку буде дорівнювати 5,5% і до 2017 року він складе 1236,5 тис. тон.

Важливість використання мікродобрив доведена численними вегетаційними і польовими дослідженнями, і їх застосування входить в основну систему удобрення культур.

Попит на мікродобрива збільшився, коли з'явилися видимі проблеми деградації грунту. Оборот елементів у природній екосистемі порушується, грунт виснажується величезним виносом елементів живлення з урожаєм. Дефіцит органіки в грунті призводить до руйнування структурних агрегатів, що тягне за собою збільшення водної та вітрової ерозії.

Крім того слід зазначити, що на сучасному етапі розвитку сільського господарства йде глобальна інтенсифікація. На ринок виходять нові гібриди для інтенсивного землеробства з високою врожайністю. Для забезпечення продуктивності інтенсивних сортів необхідно вносити підвищені норми добрив, також нові сорти більш чутливі до нестачі мікроелементів.

Компанія «АГРОМІКС» пропонує якісні мікродобрива, включаючи азотні, калійні, комплексні та фосфорні. Ознайомитися з продукцією та зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (044) 499-19-10, електронною поштою market@agromix.com.ua або скориставшись формою зворотного зв'язку.

Розвиток сільського господарства без мікроелементів неможливий!

Більше новин

Всі новини
 • Основні періоди внесення мінеральних добрив при вирощуванні озимих зернових

  В системі вирощування озимих зернових існує 2 найважливіших періоди, коли підживлення додатковими мінеральними добривами є найбільш важливим.

  11.11 2019
 • Складські послуги від компанії Агромікс

  Складські послуги від «Агромікс» – це комплекс заходів зі зберігання та обслуговування вантажів у власному складському комплексі. Ми здійснюємо прийом товару, проведення вантажно-розвантажувальних робіт, обробку продукції (фасування, пакування) та інші супутні послуги.  Про те, як це реалізується розповіла заступник директора з розвитку Загородня Олена.

   

  25.09 2019
 • Тукосуміш - як застосовувати

  Тукосуміші - складні багатокомпонентні добрива, які готуються на замовлення з розрахунком на необхідну врожайність.

  29.07 2019
 • Які існують мікродобрива?

  Нормальний ріст рослин можливий, тільки якщо вони отримують достатню кількість поживних речовин з ґрунту, води і повітря.

  19.07 2019

З думкою
про врожай

Телефони:

+38 044 499 19 10
+38 050 355 39 75

Адреса:

Адреса виробничої бази:
м.Фастів, вул. Великоснітинська, 59
Юридична адреса:
вул. Козацька, 120/4, Київ, 03022
Електронна пошта: market@agromix.com.ua