Новини > Сульфат амонію. Переваги перед карбамідом і аміачною селітрою

Сульфат амонію. Переваги перед карбамідом і аміачною селітрою

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент мінеральних добрив. Але серед них є такі продукти, попит на які з року в рік залишається стабільно високим. 

При виборі добрив аграрії враховують ряд ключових чинників: ефективність; економічність; безпеку; простоту використання, зберігання і транспортування і т. д. За всіма з перерахованих параметрів сульфат амонію перебуває в числі лідерів серед азотних добрив. Багато досвідчених аграрії віддають перевагу саме цьому засобу живлення перед не менш відомими селітрою аміачною і карбамідом.

Склад і застосування сульфату амонію

Сульфат амонію - це комплексна азотно-сірчана речовина, ефективне джерело поживних речовин для сільськогосподарських культур. До його складу входять:

 • азот в аміачній формі - 21-22%;
 • сірка - 24%;
 • натрій - 8%;
 • сірчана кислота - 0,03%;
 • сірчана вода - 0,2%.

Сульфат амонію універсальний практично для всіх культур: зернових і технічних рослин, овочів і плодових дерев. Також його рекомендується застосовувати, не залежно від кліматичних умов.

Найбільшу ефективність сульфат амонію демонструє на лужних землях. На ґрунтах кислого типу добриво варто використовувати з внесенням крейди або вапна. Ці речовини запобігають переходу амонійного азоту в нітратний. Таким чином, в ґрунті і готовій продукції не накопичуються шкідливі нітрати.

Чому сульфат амонію кращий за карбамід і аміачну селітру?

Одним із головних переваг сульфату амонію є його полікомпонентний склад, до якого входить і найважливіший для рослин азот, і не менш цінна сірка. На відміну від цього добрива, карбамід і селітра постачають культурам тільки азотом.

Використовувати сірчанокислий амоній для агропідприємств економічно вигідно. Собівартість азоту в цьому продукті в кілька разів нижча, ніж в карбаміді і селітрі.

Сульфат амонію не тільки сприяє зростанню і розвитку культур, а й покращує смакові якості майбутнього врожаю, а також підвищує кількість вітамінів і мінералів в ньому. Крім того, готова продукція довше зберігається. Такі переваги обумовлені наявністю сірки в складі добрива.

Варто також відзначити, що даний агрохімікатів зручний у використанні. Він швидко проникає в ґрунт, добре в ньому розподіляється і не вимивається опадами. Найоптимальніший період для застосування сульфату амонію - весняна оранка.

Якщо для вас актуальне питання придбання якісних азотних добрив, звертайтеся в компанію «Агромікс». Наші фахівці допоможуть підібрати ефективний засіб для живлення різних видів сільськогосподарських рослин в залежності від індивідуальних умов їх вирощування.

Більше новин

Всі новини
 • Основні періоди внесення мінеральних добрив при вирощуванні озимих зернових

  В системі вирощування озимих зернових існує 2 найважливіших періоди, коли підживлення додатковими мінеральними добривами є найбільш важливим.

  11.11 2019
 • Складські послуги від компанії Агромікс

  Складські послуги від «Агромікс» – це комплекс заходів зі зберігання та обслуговування вантажів у власному складському комплексі. Ми здійснюємо прийом товару, проведення вантажно-розвантажувальних робіт, обробку продукції (фасування, пакування) та інші супутні послуги.  Про те, як це реалізується розповіла заступник директора з розвитку Загородня Олена.

   

  25.09 2019
 • Тукосуміш - як застосовувати

  Тукосуміші - складні багатокомпонентні добрива, які готуються на замовлення з розрахунком на необхідну врожайність.

  29.07 2019
 • Які існують мікродобрива?

  Нормальний ріст рослин можливий, тільки якщо вони отримують достатню кількість поживних речовин з ґрунту, води і повітря.

  19.07 2019

З думкою
про врожай

Телефони:

+38 044 499 19 10
+38 050 355 39 75

Адреса:

Адреса виробничої бази:
м.Фастів, вул. Великоснітинська, 59
Юридична адреса:
вул. Козацька, 120/4, Київ, 03022
Електронна пошта: market@agromix.com.ua