Новини > Сульфат амонію. Переваги перед карбамідом і аміачною селітрою

Сульфат амонію. Переваги перед карбамідом і аміачною селітрою

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент мінеральних добрив. Але серед них є такі продукти, попит на які з року в рік залишається стабільно високим. 

При виборі добрив аграрії враховують ряд ключових чинників: ефективність; економічність; безпеку; простоту використання, зберігання і транспортування і т. д. За всіма з перерахованих параметрів сульфат амонію перебуває в числі лідерів серед азотних добрив. Багато досвідчених аграрії віддають перевагу саме цьому засобу живлення перед не менш відомими селітрою аміачною і карбамідом.

Склад і застосування сульфату амонію

Сульфат амонію - це комплексна азотно-сірчана речовина, ефективне джерело поживних речовин для сільськогосподарських культур. До його складу входять:

 • азот в аміачній формі - 21-22%;
 • сірка - 24%;
 • натрій - 8%;
 • сірчана кислота - 0,03%;
 • сірчана вода - 0,2%.

Сульфат амонію універсальний практично для всіх культур: зернових і технічних рослин, овочів і плодових дерев. Також його рекомендується застосовувати, не залежно від кліматичних умов.

Найбільшу ефективність сульфат амонію демонструє на лужних землях. На ґрунтах кислого типу добриво варто використовувати з внесенням крейди або вапна. Ці речовини запобігають переходу амонійного азоту в нітратний. Таким чином, в ґрунті і готовій продукції не накопичуються шкідливі нітрати.

Чому сульфат амонію кращий за карбамід і аміачну селітру?

Одним із головних переваг сульфату амонію є його полікомпонентний склад, до якого входить і найважливіший для рослин азот, і не менш цінна сірка. На відміну від цього добрива, карбамід і селітра постачають культурам тільки азотом.

Використовувати сірчанокислий амоній для агропідприємств економічно вигідно. Собівартість азоту в цьому продукті в кілька разів нижча, ніж в карбаміді і селітрі.

Сульфат амонію не тільки сприяє зростанню і розвитку культур, а й покращує смакові якості майбутнього врожаю, а також підвищує кількість вітамінів і мінералів в ньому. Крім того, готова продукція довше зберігається. Такі переваги обумовлені наявністю сірки в складі добрива.

Варто також відзначити, що даний агрохімікатів зручний у використанні. Він швидко проникає в ґрунт, добре в ньому розподіляється і не вимивається опадами. Найоптимальніший період для застосування сульфату амонію - весняна оранка.

Якщо для вас актуальне питання придбання якісних азотних добрив, звертайтеся в компанію «Агромікс». Наші фахівці допоможуть підібрати ефективний засіб для живлення різних видів сільськогосподарських рослин в залежності від індивідуальних умов їх вирощування.

Більше новин

Всі новини
 • Від чого залежить доступність елементів живлення для рослин?

  Підживлення сільськогосподарських рослин мінеральними добривами – це невід’ємна та надзвичайно важлива частина агротехнології. Однак у деяких випадках її результативність буває на такою, як очікується. 

  20.12 2018
 • Особливості застосування гербіцидів

  Для досягнення високої продуктивності у вирощуванні сільськогосподарських культур необхідно не лише своєчасно підживлювати їх добривами, а й забезпечити надійний захист від бур’янів. В масштабах великих господарств робити це вручну практично неможливо. Тому на допомогу аграріям приходять хімічні засоби захисту – гербіциди.

  20.12 2018
 • ТОП-5 найнеобхідніших мікроелементів для кукурудзи

  Для здорового росту та високої продуктивності кукурудза, окрім основних макроелементів, потребує ряд інших мінеральних речовин. Вони необхідні в невеликій кількості, проте це жодним чином не применшує їх важливості для розвитку культури та формування продуктивності.

  20.12 2018
 • Значення мінеральних речовин для сої

  Макро- та мікроелементи відіграють важливу роль у розвитку сої. Вони входять до складу багатьох ферментів, вітамінів та інших фізіологічно активних сполук. Мінеральні речовини беруть участь у синтезі білків, жирів та вуглеводів. 

  05.12 2018

З думкою
про врожай

Телефони:

+38 (044) 499 19 10
+380 503 813 321

Адреса:

Адреса виробничої бази:
м.Фастів, вул. Великоснітинська, 59
Юридична адреса:
вул. Козацька, 120/4, Київ, 03022