Новини

 • Від чого залежить доступність елементів живлення для рослин?

  Підживлення сільськогосподарських рослин мінеральними добривами – це невід’ємна та надзвичайно важлива частина агротехнології. Однак у деяких випадках її результативність буває на такою, як очікується. 

  20.12 2018
 • Особливості застосування гербіцидів

  Для досягнення високої продуктивності у вирощуванні сільськогосподарських культур необхідно не лише своєчасно підживлювати їх добривами, а й забезпечити надійний захист від бур’янів. В масштабах великих господарств робити це вручну практично неможливо. Тому на допомогу аграріям приходять хімічні засоби захисту – гербіциди.

  20.12 2018
 • ТОП-5 найнеобхідніших мікроелементів для кукурудзи

  Для здорового росту та високої продуктивності кукурудза, окрім основних макроелементів, потребує ряд інших мінеральних речовин. Вони необхідні в невеликій кількості, проте це жодним чином не применшує їх важливості для розвитку культури та формування продуктивності.

  20.12 2018
 • Значення мінеральних речовин для сої

  Макро- та мікроелементи відіграють важливу роль у розвитку сої. Вони входять до складу багатьох ферментів, вітамінів та інших фізіологічно активних сполук. Мінеральні речовини беруть участь у синтезі білків, жирів та вуглеводів. 

  05.12 2018
 • Фосфорні добрива: особливості застосування для озимої пшениці

  Жодна інша сільськогосподарська культура в Україні настільки позитивно не реагує на підкормки фосфором, як пшениця. Дослідним шляхом встановлено, що даний елемент живлення сприяє кущінню рослин. Це призводить до збільшення кількості колосків, а, отже, і до урожайності.

  13.02 2018
 • Мікродобрива сприяють збільшенню білка в зерні озимої пшениці

  Урожайність озимої пшениці та якість її продукції формуються на ранніх етапах розвитку. Залежать вони від багатьох факторів, серед яких забезпеченість рослин мінеральними речовинами.

  25.01 2018
 • Роль мінеральних добрив в житті рослин

  Вирощування сільськогосподарських культур сьогодні важко уявити без внесення добрив у грунт. Подібно людям, тваринам та іншим істотам, рослини потребують збалансованого харчування.

  20.12 2017
 • Сульфат амонію. Переваги перед карбамідом і аміачною селітрою

  Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент мінеральних добрив. Але серед них є такі продукти, попит на які з року в рік залишається стабільно високим. 

  06.10 2017
 • Коли варто сіяти озимі культури?

  Урожайність сільськогосподарських культур залежить від багатьох факторів. Серед них варто виділити один з ключових - це строки сівби. 

  15.09 2017
 • Азотний режим ґрунтів та необхідність його діагностики

  Одним із найважливіших факторів родючості ґрунту є вміст азоту в ньому. Зазвичай неудобреним полям бракує даного хімічного елементу в мінеральній формі, а також того азоту, що забезпечують рослинам органічні речовини. Таким чином, для одержання високих врожаїв необхідно вносити азотні добрива практично на всіх типах земель.

  28.08 2017

З думкою
про врожай

Телефони:

+38 (044) 499 19 10
+380 503 813 321

Адреса:

Адреса виробничої бази:
м.Фастів, вул. Великоснітинська, 59
Юридична адреса:
вул. Козацька, 120/4, Київ, 03022