Ua Ru En
UA RU EN
News > Herbicide application features

Стрімкий розвиток ринку мікродобрив триває

За даними міжнародних експертів щорічне зростання ринку буде дорівнювати 5,5% і до 2017 року він складе 1236,5 тис. тон.

Попит на мікродобрива збільшився, коли з'явилися видимі проблеми деградації грунту. Оборот елементів у природній екосистемі порушується, грунт виснажується величезним виносом елементів живлення з урожаєм. Дефіцит органіки в грунті призводить до руйнування структурних агрегатів, що тягне за собою збільшення водної та вітрової ерозії.

Крім того слід зазначити, що на сучасному етапі розвитку сільського господарства йде глобальна інтенсифікація. На ринок виходять нові гібриди для інтенсивного землеробства з високою врожайністю. Для забезпечення продуктивності інтенсивних сортів необхідно вносити підвищені норми добрив, також нові сорти більш чутливі до нестачі мікроелементів.

Компанія «АГРОМІКС» пропонує якісні мікродобрива, включаючи азотні, калійні, комплексні та фосфорні. Ознайомитися з продукцією та зробити замовлення ви можете за телефоном +38 (044) 499-19-10, електронною поштою [email protected] або скориставшись формою зворотного зв'язку.

Розвиток сільського господарства без мікроелементів неможливий!

Новини

Всі новини

З думкою про врожай

Телефони:

+38 096 444 29 36
+38 044 499 19 10

Адреса:

Адреса виробничої бази:
м.Фастів, вул. Великоснітинська, 59

Юридична адреса:
Україна, 04112, місто Київ, вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, будинок 8

Електронна пошта: [email protected]
© 2018 - 2021, Binfield.ua. All rights reserved.